Pagina 4 din 4 PrimulPrimul ... 234
Rezultate de la 25 la 30 din 30

Subiect: Fantana de ciocolata in Arges

Inregistrat
    29.08.2006

Implicit Re: Cascada de ciocolata

Citat Postat de delphi Vezi mesajul
    Buna Anesya. Ai putea sa-mi dai si mie te rog numarul de telefon al xcelor de la Taramul Ciocolatei din Mall? As vrea sa ii sun sa ii intreb mai multe detalii, cam cu cat timp inainte ar trebui sa merg sa rezerv. Mersi frumos
    gasesti aici toate detaliile

Inregistrat
    07.08.2008

Citat Postat de arina Vezi mesajul
    gasesti aici toate detaliile
    Mersi frumos Arina.
    Per aspera ad astra

Inregistrat
    07.08.2008

Fetelor eu am gasit o fantana de cico mai mica si nu stiu daca sa merg pe varianta asta si sa ma organizez eu. E cam pt un kg de ciocolata dar se poate face refill. Ar trebui sa gasesc pe cineva care sa se ocupe de ea. In fine, ma gandesc ca daca optez pentru varianta asta se mai pierde din farmec. Uff, finantele astea...
    Per aspera ad astra

Citat Postat de delphi Vezi mesajul
    Fetelor eu am gasit o fantana de cico mai mica si nu stiu daca sa merg pe varianta asta si sa ma organizez eu. E cam pt un kg de ciocolata dar se poate face refill. Ar trebui sa gasesc pe cineva care sa se ocupe de ea. In fine, ma gandesc ca daca optez pentru varianta asta se mai pierde din farmec. Uff, finantele astea...
    Noi am incheiat contractul cu agentia si pana la urma nu am mai luat fantana de ciocolata. Asa ca daca vrei sa faci cu firma ”noastra” cred ca e ok. Costa 2 euro de pers si este inclus serviciul (ospatarii) plus logistica (betisoare, servetele). Eu zic ca daca te decizi e un pret ok. Si cred ca tb. sa dai inainte doar un avans...restul dupa..

Inregistrat
    07.08.2008

Citat Postat de RamonaS Vezi mesajul
    Noi am incheiat contractul cu agentia si pana la urma nu am mai luat fantana de ciocolata. Asa ca daca vrei sa faci cu firma ”noastra” cred ca e ok. Costa 2 euro de pers si este inclus serviciul (ospatarii) plus logistica (betisoare, servetele). Eu zic ca daca te decizi e un pret ok. Si cred ca tb. sa dai inainte doar un avans...restul dupa..
    Pai week-endul asta mergem la Pitesti. Ti-am zis, am gasit una mai micuta la un pret super ok. Ma gandeam ca poate iau pe cineva sa se ocupe de ea si m-ar duce la jumate. Oricum 2 Euro e un pret standard, e ok pana la urma, nu trebuie sa te mai stresezi tu. O sa ma mai gandesc. Oricum, zic ca timp mai e.
    Per aspera ad astra

Inregistrat
    23.09.2011

Citat Postat de ayana2010 Vezi mesajul
    pretul este stabilit in functie de nr de invitati, pt ca sunt incluse si fructele si fetele care se ocupa de cascada
    am citit ceva de genul 3euro/persoana.
    si noi vrem yum yum de abia astept
    La noi , in valcea pretul este de 1000 lei si include 10 kg de ciocolata , suficienta pentru 300 pers

Pagina 4 din 4 PrimulPrimul ... 234

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us