Pagina 1 din 22 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 169

Subiect: Lumanari fara aranjament floral

Inregistrat
    06.08.2006

Post Lumanari fara aranjament floral

Bun gasit!
    As dori sa va rog sa ma informati si pe mine, daca stiti, de unde pot sa achizitionez lumanarile (impreuna cu "atelele" acelea pe care se prinde aranjamentul floral), dar fara flori? Vreau eu sa fac aranjamentul, dupa niste idei mai originale, dar ma tem ca floraria nu ar fi de acord...
    Multumescu-va!
    Ultima editare de Nashika : 08.08.2006 18:19:13

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

eu zic ca poti sa incerci sa discuti cu ei si vezi daca sunt de acord sa faca ce doresti tu sau nu! lumanarile simple cred ca poti sa le iei de la orice florarie mai maricica....

Inregistrat
    20.04.2006

Implicit

Citat Postat de Nashika
    Bun gasit!
    As dori sa va rog sa ma informati si pe mine, daca stiti, de unde pot sa achizitionez lumanarile (impreuna cu "atelele" acealea pe care se prinde aranjamentul floral), dar fara flori? Vreau eu sa fac aranjamentul, dupa niste idei mai originale, dar ma tem ca floraria nu ar fi de acord...
    Multumescu-va!
    poate ne impartasesti si noua ideile tale...poate ne inspiram...

Inregistrat
    06.08.2006

Implicit

Multumesc.
    Da, ce sa zic, desi florile sunt frumoase oricum, aranjamentele pentru lumanari se invart cam in jurul acelorasi idei. Mai difera forma, dimensiunile, tipul de floare...
    Eu ma gandeam la niste aranjamente in care, in afara de flori, sa se regaseasca si niste nuieluse albe, margeluse aurii sau argintii (din acelea la metru), rauri de organza, interventii cu spray colorat pentru efecte in degrade... Ma rog, nu le vad pe toate in aceeasi compozitie, dar imi doresc ceva mai plastic, mai original. Ca de altfel si la buchete.

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Citat Postat de Nashika
    Multumesc.
    Da, ce sa zic, desi florile sunt frumoase oricum, aranjamentele pentru lumanari se invart cam in jurul acelorasi idei. Mai difera forma, dimensiunile, tipul de floare...
    Eu ma gandeam la niste aranjamente in care, in afara de flori, sa se regaseasca si niste nuieluse albe, margeluse aurii sau argintii (din acelea la metru), rauri de organza, interventii cu spray colorat pentru efecte in degrade... Ma rog, nu le vad pe toate in aceeasi compozitie, dar imi doresc ceva mai plastic, mai original. Ca de altfel si la buchete.
    suna interesant. dupa nunta sa ne arati si noua cea iesit de sub manuta ta. poate furam ideea pe mai tarziu. bafta!

Inregistrat
    04.07.2006

Implicit

Citat Postat de Nashika
    Bun gasit!
    As dori sa va rog sa ma informati si pe mine, daca stiti, de unde pot sa achizitionez lumanarile (impreuna cu "atelele" acelea pe care se prinde aranjamentul floral), dar fara flori? Vreau eu sa fac aranjamentul, dupa niste idei mai originale, dar ma tem ca floraria nu ar fi de acord...
    Multumescu-va!
    cred k poti sa le iei asha simple de la orice florarie.Iubita, tu ai avut nunta in 2004??

Inregistrat
    06.08.2006

Implicit

Da, am avut nunta in 2004. Iar anul asta sunt nashica, deh... Si m-am oferit sa ma ocup de tot ce inseamna decoratiuni, idei de buchete, aranjat miresica...

Inregistrat
    04.07.2006

Smile

Citat Postat de Nashika
    Da, am avut nunta in 2004. Iar anul asta sunt nashica, deh... Si m-am oferit sa ma ocup de tot ce inseamna decoratiuni, idei de buchete, aranjat miresica...
    Felicitari si multa, multa BAFTA!!!

Pagina 1 din 22 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us