Pagina 1 din 13 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 103

Subiect: Decoratiuni si aranjamente portocalii

Inregistrat
    21.11.2007

Post Decoratiuni si aranjamente portocalii

Buna Miresici,

Cine mai are nunta pe portocaliu sau cu combinatii de portocaliu???Asteptam pozici, idei...

Inregistrat
    21.11.2007

Implicit Re: Tema nuntii:Portocaliu

Dau eu startul 3,2,1..........................
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    21.11.2007

alte poze...............

Inregistrat
    21.11.2007

inca cateva.......

Inregistrat
    20.11.2007

am fost ieri sa vb cu firma care ne decoreaza restaurantul si vazand poze si "pipaind" materialele (si vrand-nevrand uitandu-ma la pret) am ales combinatia alb-portocaliu: huse, flori, baloane, marturii ... mai putin invitatiile care sunt facute din ianuarie si sunt pe verde
    ... poze inca nu am, dar cercetez

Inregistrat
    18.10.2007

Citat Postat de miciuh Vezi mesajul
    am fost ieri sa vb cu firma care ne decoreaza restaurantul si vazand poze si "pipaind" materialele (si vrand-nevrand uitandu-ma la pret) am ales combinatia alb-portocaliu: huse, flori, baloane, marturii ... mai putin invitatiile care sunt facute din ianuarie si sunt pe verde
    ... poze inca nu am, dar cercetez
    Si la noi va fi cu portocaliu, ca se potriveste cu restaurantul. Dilema mea e daca portocaliu cu alb sau cu galben (ultima e combinatia peretilor ). O sa vedem cand mergem cu niste prieteni care se ocupa de asa ceva sa vada si ei restaurantul .
    Andrada
    Cezara
    Sa acceptam sa invatam
    O colica, doua colici, articulat: COLICILE

Inregistrat
    20.11.2007

Citat Postat de rocris75 Vezi mesajul
    Si la noi va fi cu portocaliu, ca se potriveste cu restaurantul. Dilema mea e daca portocaliu cu alb sau cu galben (ultima e combinatia peretilor ). O sa vedem cand mergem cu niste prieteni care se ocupa de asa ceva sa vada si ei restaurantul .
    ei i-am propus tipului alb-galben (el initial a crezut ca vreau alb-auriu), dar a zis ca sunt cam apropiate la culoare (galbenul care il are el) si ca nu prea se poarta si mi-a aratat el funda pe portocaliu si mi-a placut foarte mult (mai ales ca nu e un portocaliu strident)

Citat Postat de deheioana Vezi mesajul
    Buna Miresici,

Cine mai are nunta pe portocaliu sau cu combinatii de portocaliu???Asteptam pozici, idei...
    Deheioana, suntem cumva rude sau cum de avem aceeasi pasiune pt portocaliu???
    mi-am gasit perechea pe forum, se pare.
    la restaurantul nostru, peretii sunt galbeni, iar o portiune de perete este rosie. se stie ca din combinatia de galben si rosu iese portocaliu: culoarea mea preferata!
    noi vom avea huse portocalii, vreau ca buchetul meu sa fie din trandafiri + eventual alte flori portocalii.
    invitatiile sunt crem, pt ca le-am vrut cat mai discrete si nu putea fi totul chiar portocaliu.
    vreau sa pun cate un trandafir portocaliu pe fiecare masa, doar la masa principala vreau un aranjament cu flori albe, sa nu se confunde cu buchetul meu.
    a, era sa uit. tortul vreau sa fie din martipan alb ornat cu trandafirasi portocalii, comestibili.
    The meeting of two personalities is like the contact of two chemical substances: if there is any reaction, both are transformed.

Pagina 1 din 13 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us