Pagina 6 din 6 PrimulPrimul ... 456
Rezultate de la 41 la 42 din 42

Subiect: Cum formulam invitatia astfel incat sa stim din timp daca vor veni sau nu la nunta?

Inregistrat
    17.08.2010

Implicit Re: Cum formulam invitatia astfel incat sa stim din timp daca vor veni sau nu la nunt

Ce numere de telefon se trec pe invitatii pentru confirmari? Doar ale mirilor sau trebuie si ale parintilor, pentru invitatii lor? (evident ca noi nu ii cunoastem pe toti sau nu atat de bine incat sa le avem numerele de telefon)

Inregistrat
    02.12.2014

Implicit Re: Cum formulam invitatia astfel incat sa stim din timp daca vor veni sau nu la nunt

Citat Postat de IrinaAndreea Vezi mesajul
    Ce numere de telefon se trec pe invitatii pentru confirmari? Doar ale mirilor sau trebuie si ale parintilor, pentru invitatii lor? (evident ca noi nu ii cunoastem pe toti sau nu atat de bine incat sa le avem numerele de telefon)
    Noi am facut 2 seturi de invitatii, unele cu nr meu, pt ca eu m-am ocupat, si alt set de invitatii, identice, doar cu un alt nr de tel, al parintilor.
    Daca treceti 3-4 nr de telefon, nu prea au cum sa stie invitatii la care sa confirme, parerea mea.
    Oricum vor confirma destul de putini la nr de pe invitatii, si va trebui sa ii sunati voi cu o sapt-doua inainte.

Spor la pregatiri!

Pagina 6 din 6 PrimulPrimul ... 456

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us